Loome kvaliteetset ja SEO sõbralikku sisu ning kõrge reitinguga veebiviiteid mis aitavad Sinu veebilehel õigete märksõnadega otsingutes paremini esile tõusta.

Kontakt

Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti 11415

Jälgi meid

5 olulist viga SEO linkide loomisel, mida igaüks peaks vältima

Kodulehe optimeerimine on investeering tulevikku
See loob usaldust ja toob otsingutest külastajad sinuni kaua ja kindlalt.
Kodulehe optimeerimine (SEO)
Kodulehe SEO linkide ehitamine

5 olulist viga SEO linkide loomisel, mida igaüks peaks vältima

SEO maailmas on iga samm oluline. Siin on viis levinud viga, millest peaksid teadlik olema, kui lood linke oma kodulehele.

Optimeerid üle ankurtekste: liiga palju sarnase ankur- sõnaga linke võib tunduda ebaloomulik. Kasuta mitme- kesiseid ja loomulikke ankursõnu, et vältida Google’i ka- ristusi.

Ei jälgi linkide kvaliteeti: kõik lingid ei ole võrdsed. Jälgi linkide kvaliteeti, kontrollides nende autoriteetsust ja as- jakohasust. Halva mainega saitidelt lingid võivad kahjustada sinu SEO jõupingutusi.

Ignoreerid nofollow linke: kuigi “nofollow” lingid ei mõ- juta otseselt SEO tulemusi, on nad siiski olulised üldise lingiprofiili mitmekesisuse ja loomulikkuse seisukohast. Ära alahinda nende mõju.

Eirad lokaalse SEO tähtsust: kui tegemist on kohaliku ettevõttega, on lokaalse SEO ja asjakohaste kohalike lin- kide olulisus märkimisväärne. Veendu, et sinu linkimise strateegia hõlmab kohalikku aspekti.

Ei arvesta linkide kaotamisega: linkide regulaarne üle- vaatamine on oluline. Mõnikord võivad lingid aja jook- sul kaduda või muutuda ebaefektiivseks. Hoia silm peal oma linkide seisukorral ja vajadusel uuenda neid.

Vältides kodulehe optimeerimisel neid vigu, saad luua tugevama ja tõhusama SEO strateegia, mis aitab parandada sinu kodulehe nähtavust ja positsiooni otsingumootorites.

Peeter Jürgenson